دوره طراحی لباس و آینده شغلی آن

 

طراحی مد و طراحی لباس رشته بسیار هیجان انگیز و جذابی است که سالانه میلیون ها نفر را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند. این رشته برای افرادی که به مطالعه ترندهای مد، بازی با رنگ ها و پارچه ها و خلاقیت در مد و خلق آثار جدید در دنیای مد علاقه مند هستند، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. اما آیا می توان با شرکت در کلاس طراحی لباس، شغلی مناسب و پردرآمدی کسب کرد؟ فارغ get more info التحصیلان یک دوره طراحی لباس چه فرصت های شغلی در دنیای کسب و کار دارند؟ مشاغل دنیای مد چه ویژگی هایی دارند؟ ما در این مقاله تلاش می کنیم تا به تمامی این پرسش ها پاسخ دهیم.

 

طراحی لباس رشته بسیار هیجان انگیز و جذابی است


 

طراحی لباس و ویژگی مشاغل مرتبط با این رشته


 

طراحی لباس یکی از جذاب ترین و پولسازترین رشته ها است که می تواند فرصت های شغلی بسیار زیادی را برای علاقه مندان این رشته به وجود آورد. طراحان با استعداد از پتانسیل بالایی برای کسب درآمد های بالا، شهرت و زندگی لوکس برخوردار هستند. به طور کلی پس از گذراندن دوره طراحی لباس، هنرجویان می توانند در یکی از شاخه های زیر به فعالیت حرفه ای مشغول شوند:

  • همکاری با شرکت های تولید کننده و صادر کننده منسوجات

  • تاسیس فروشگاه لباس و یا تولیدی پوشاک

  • تاسیس مزون

  • احداث و یا همکاری با فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک

  • آموزش طراحی لباس در موسسات مرتبط

  • اشتغال در سایر مشاغل حرفه ای مرتبط با طراحی لباس


نکته: در کلاس طراحی لباس پیشکسوتان با لینک سایت www.pishkesvatan.org با ابزار مداد رنگی معمولاً وقتی رنگ های مختلف در کنار یکدیگر قرار دارند ، ممکن است برخی از رنگ های کناریشان را دید ما به علت شکست نور تغییر دهند.

نکته: اضافه کردن کمی سرخی به پوست در آموزش طراحی لباس پیشکسوتان با مداد رنگی باعث می شود پوست تازه و زنده به نظر برسد. کمی رنگ سرخ را به آرامی به گونه ها ، سینه، آرنج ها و نوک انگشتان اضافه کنید. همچنین زانوها و انگشتان پا کمی صورتی رنگ خواهند شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *